Головна новина
Статті у фокусі

В Енгельсі четверту добу горить нафтобаза

Губернатор Саратовської області запевняє, що "диму поменшало"
11-01-2025, 13:56
Редактор: Влад Максімов Влад Максімов

В Енгельсі четверту добу горить нафтобаза
2.2т

Нафтобаза в російському Енгельсі, атакована Україною, горить вже четверту добу.

Про це в суботу, 11 січня, повідомив губернатор Саратовської області Роман Бусаргін у Telegram.

Російський чиновник запевняє, що горить "промислове підприємство", а не нафтобаза на військовому аеродромі Енгельс-2.

Він також стверджує, що площа пожежі нібито "зменшилася на 80%", а також "поменшало диму".

"Процес вигоряння палива продовжується, фахівці вживають усіх необхідних заходів. Експерти Росспоживнагляду на постійній основі продовжують моніторинг стану повітря", - написав він.

Реклама

Читають зараз: Українські дрони обвалили експорт нафти з РФ, - Reuters.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама