Головна новина
Статті у фокусі

У Неваді провели випробування на ядерному полігоні

Для проведення експерименту використовувалися вибухові хімічні речовини
20-10-2023, 18:06
Редактор: Віталій Павлюк Віталій Павлюк

У Неваді провели випробування на ядерному полігоні
2.7т

США провели випробування на ядерному полігоні в штаті Невада. Про це 18 жовтня повідомило Міністерство енергетики країни.

Зазначається, що команда вчених влаштувала підземний хімічний вибух для покращення здатності "виявляти ядерні вибухи малої потужності по всьому світу", пише korrespondent.net.

"Ці експерименти просувають наші зусилля щодо розробки нових технологій на підтримку цілей США щодо нерозповсюдження ядерної зброї. <...> Вони допоможуть зменшити глобальні ядерні загрози шляхом покращення виявлення підземних ядерних вибухових випробувань", - заявила представник Національного управління ядерної безпеки США (NNSA) Корі Хіндерштейн.

У відомстві уточнили, що для проведення експерименту використовувалися хімічні вибухові речовини та радіоізотопні індикатори.

Реклама

Читають зараз: Європа демонструє глибоку залежність від російського ядерного сектору, – The Times.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама