У Києві під час літніх канікул призупинять дію безоплатного проїзду для школярів. Обмеження діятимуть від 1 липня до 31 серпня.
Про це повідомляє Офіційний портал Києва.
Втім учні зможуть користуватися громадським транспортом на пільгових умовах. Для них передбачена знижка 75% на проїзні квитки в міському пасажирському транспорті.
Зокрема, безлімітний проїзний на місяць коштуватиме 325 гривень, а на другу половину місяця — 162,50 гривні. Також доступні проїзні на фіксовану кількість поїздок за зниженими тарифами.
Придбати пільговий проїзний можна через застосунок «Київ Цифровий», сервіси EasyPay, на сайті КП «ГІОЦ» або в терміналах самообслуговування.
У міській владі нагадали, що безоплатний проїзд для школярів діє лише протягом навчального року. Крім того, на час літніх канікул буде тимчасово призупинено право на безкоштовний проїзд для курсантів вищих військових навчальних закладів.
Читають зараз: Підвищення тарифів на проїзд у Києві: остаточного рішення поки що немає.
