Головна новина
Статті у фокусі

Федоров прокоментував чергову заяву про повістки у "Дії"

І порадив українцям зберігати спокій
17-04-2023, 17:47

Федоров прокоментував чергову заяву про повістки у
2.7т

В Україні не планують запускати послугу надсилання повісток через "Дію" у короткостроковій перспективі.

Про це заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Коли в інтернеті знову пишуть, що повістки будуть у "Дії", - написав Федоров, додавши своє фото.

Міністр запевнив, що "послуги немає ані в розробці, ані в планах" та порадив українцям зберігати спокій.

Реклама

Читають зараз: В Україні продовжується формування нових груп ППО, - Федоров.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама