Під масовану атаку РФ потрапили об'єкти газовидобувної інфраструктури на Полтавщині та Харківщині.
Про це повідомляє повідомлює у Facebook голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький.
За його словами, за останні два дні росіяни випустили по об'єктах компанії щонайменше чотири балістичні ракети, зокрема з касетною бойовою частиною, а також ударні дрони.
Унаслідок одного з обстрілів пошкоджень зазнав вахтовий автобус, який перевозив працівників виробничого об'єкта. Постраждалих серед людей немає.
"Маємо руйнування, триває оцінка наслідків атаки", - зазначив Корецький.
У "Нафтогазі" зазначили, що завдяки системним заходам безпеки вдалося уникнути жертв і поранених серед працівників.
Росія продовжує системно атакувати енергетичну інфраструктуру України.
Читають зараз: Росіяни атакували Запоріжжя дронами та балістикою: у місті спалахнула пожежа, один із районів знеструмлений.
