Головна новина
Статті у фокусі

Росіяни два дні поспіль били балістикою та дронами по об'єктах "Нафтогазу"

Попри серію потужних ударів, найгіршого сценарію вдалося уникнути
Сьогодні, 15:56 Спікер: Сергій Корецьки
Редактор: Влад Максімов Влад Максімов

Росіяни два дні поспіль били балістикою та дронами по об'єктах
374

Під масовану атаку РФ потрапили об'єкти газовидобувної інфраструктури на Полтавщині та Харківщині.

Про це повідомляє повідомлює у Facebook голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький.

За його словами, за останні два дні росіяни випустили по об'єктах компанії щонайменше чотири балістичні ракети, зокрема з касетною бойовою частиною, а також ударні дрони.

Унаслідок одного з обстрілів пошкоджень зазнав вахтовий автобус, який перевозив працівників виробничого об'єкта. Постраждалих серед людей немає.

"Маємо руйнування, триває оцінка наслідків атаки", - зазначив Корецький.


У "Нафтогазі" зазначили, що завдяки системним заходам безпеки вдалося уникнути жертв і поранених серед працівників.

Росія продовжує системно атакувати енергетичну інфраструктуру України.

Реклама

Читають зараз: Росіяни атакували Запоріжжя дронами та балістикою: у місті спалахнула пожежа, один із районів знеструмлений.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама