Головна новина
Статті у фокусі

У Дрогобичі вандал звалив скульптуру на меморіалі жертвам нацистської окупації: поліція порушила кримінальну справу

Зловмисник втік, але його особу вдалося встановити за лічені години
Сьогодні, 14:41
Редактор: Інна Волєва Інна Волєва

У Дрогобичі вандал звалив скульптуру на меморіалі жертвам нацистської окупації: поліція порушила кримінальну справу
324

Інцидент стався біля меморіалу, присвяченого дрогобичанам, які загинули під час нацистської окупації у роки Другої світової війни.

Про це повідомляє поліція Львівської області.

Правоохоронці дізналися про подію під час моніторингу соціальних мереж, де виявили відео з пошкодженням меморіалу "Жертвам німецької окупації 1941-1944 років" на вулиці Ковальській. Після перевірки інформації на місце виїхали слідчі та оперативники.

За інформацією місцевого Telegram-каналу "ДРОГОБИЧ LIVE Новини", інцидент стався вночі біля так званої "Стіни плачу". Чоловік руками штовхнув металеву скульптуру Матері, внаслідок чого вона впала.

Як зазначили в поліції, цей пам'ятник встановлений на місці страти нацистами членів українського національно-визвольного руху та цивільного населення міста.

"Завдяки проведеним оперативним заходам правоохоронці встановили особу правопорушника. Наразі тривають комплексні заходи щодо його розшуку та затримання", - йдеться у повідомленні.

За фактом події слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 297 Кримінального кодексу України - наруга над могилою або іншим місцем поховання. Триває досудове розслідування.

Реклама

Читають зараз: Гучна лайка переросла в бійку: у центрі Дрогобича стався конфлікт між мігрантами та місцевими жителями.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама