Російські військові в ніч проти 26 червня атакували енергетичну і цивільну інфраструктуру на півдні Одеської області. Кілька населених пунктів знеструмлені, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Кіпер.
"В Ізмаїльському районі через пошкодження об'єкту енергетики тимчасово без світла залишилися кілька населених пунктів. Енергетики вже приступили до відновлюваних робіт. Також пошкоджень зазнала цивільна інфраструктура. В результаті атаки спалахнув котеджний будинок. На жаль, одна людина постраждала", – розповів Кіпер.
В Ізмаїльській райдержадміністрації уточнили, що удар був завданий по інфраструктурі у Вилківській міській територіальній громаді, без світла залишилися Вилкове і частина населених пунктів громади.
У Державній службі з надзвичайних ситуацій уточнили, що внаслідок атаки РФ по АЗС у Білгород-Дністровському районі спалахнула будівля операторської і загорівся газовоз.
Читають зараз: На березі знайшли лише одяг: на Одещині з водойми дістали тіла двох неповнолітніх дівчат.
