Головна новина
Статті у фокусі

На Одещині через атаку РФ кілька населених пунктів залишилися без електрики

Енергетики вже приступили до відновлюваних робіт
Сьогодні, 10:52
Редактор: Оксана Лінська Оксана Лінська

На Одещині через атаку РФ кілька населених пунктів залишилися без електрики
306

Російські військові в ніч проти 26 червня атакували енергетичну і цивільну інфраструктуру на півдні Одеської області. Кілька населених пунктів знеструмлені, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

"В Ізмаїльському районі через пошкодження об'єкту енергетики тимчасово без світла залишилися кілька населених пунктів. Енергетики вже приступили до відновлюваних робіт. Також пошкоджень зазнала цивільна інфраструктура. В результаті атаки спалахнув котеджний будинок. На жаль, одна людина постраждала", – розповів Кіпер.

В Ізмаїльській райдержадміністрації уточнили, що удар був завданий по інфраструктурі у Вилківській міській територіальній громаді, без світла залишилися Вилкове і частина населених пунктів громади.

У Державній службі з надзвичайних ситуацій уточнили, що внаслідок атаки РФ по АЗС у Білгород-Дністровському районі спалахнула будівля операторської і загорівся газовоз.

Реклама

Читають зараз: На березі знайшли лише одяг: на Одещині з водойми дістали тіла двох неповнолітніх дівчат.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама