У четвер, 25 червня, російська армія атакувала залізницю. Під прицілом опинилися локомотиви у Запоріжжі та в Сумській області.
Про це повідомив голова правління «Укрзалізниці» Олександр Перцовський.
«Сьогодні ворог продовжив прицільно бити по локомотивах „УЗ“. Два удари в Запоріжжі та один на Сумщині», — наголосив він.
За словами Перцовського, завчасно вдалось евакуювати дві бригади, минулося без потерпілих. Втім, смертельним стався один з «прильотів» у Запоріжжі.
«Третій „приліт“ у Запоріжжі став трагедією. Машиніст встигнув перейти в безпечне місце, а помічника машиніста, який перебував у задній кабіні, врятувати не вдалося», — наголосив керівник «УЗ».
Читають зараз: Росія атакувала Рівненську область.
