Головна новина
Статті у фокусі

У Києві введено екстрені відключення світла

У соцмережах тим часом повідомляють про стрибки напруги
Сьогодні, 13:40

У Києві введено екстрені відключення світла
308

У Києві на лівому березі запроваджено екстрені відключення світла. Про це повідомляє ДТЕК.

"Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо ощадливо використовувати електроенергію. Це допоможе зберегти енергосистему", - йдеться у повідомленні компанії.

Генеральний директор компанії Yasno Сергій Коваленко на своїй сторінці у Facebook також повідомив, що на лівому березі Києва екстрені відключення.

"Поки без деталей", - наголосив він у своєму дописі.

У соцмережах тим часом повідомлять про зникнення світла, стрибки напруги та публікують повідомлення від ДТЕК про відсутність світла в окремих будинках орієнтовно до 13:50 за окремими адресами.

Реклама

Читають зараз: У Києві майстер з ремонту погрожував пенсіонерці гранатою та обчистив квартиру: подробиці.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама