Головна новина
Статті у фокусі

У Севастополі раптово зникло світло, обмеження ввели через перевантаження електромереж

Введено режим тимчасового обмеження електропостачання
Сьогодні, 09:07
Редактор: Влад Максімов Влад Максімов

У Севастополі раптово зникло світло, обмеження ввели через перевантаження електромереж
286

У Севастополі раптово вимкнули світло - без графіка і без попередження для мешканців.

Про це повідомляє Telegram призначеного окупантами так званого губернатора міста Михайла Развожаєва.

За словами Развожаєва, обмеження запровадили через перевантаження електромереж за межами регіону.

"За командою диспетчера Чорноморського РДУ (філія АТ "СО ЄЕС") у Севастополі введено режим тимчасового обмеження електропостачання", - написав Развожаєв.

Мета - нібито не допустити аварії у всій енергосистемі.

Розклад відключень за адресами поки що невідомий.

"Як тільки він з'явиться - його опублікують у каналі "Севастопольенерго"", - повідомив Развожаєв.

Мешканців закликали не вмикати потужні електроприлади.

Реклама

Читають зараз: У Харкові затримали 9 разів судимого рецидивіста, який втік із лікарні з переломами та гіпсами на обох ногах.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама