У Севастополі раптово вимкнули світло - без графіка і без попередження для мешканців.
Про це повідомляє Telegram призначеного окупантами так званого губернатора міста Михайла Развожаєва.
За словами Развожаєва, обмеження запровадили через перевантаження електромереж за межами регіону.
"За командою диспетчера Чорноморського РДУ (філія АТ "СО ЄЕС") у Севастополі введено режим тимчасового обмеження електропостачання", - написав Развожаєв.
Мета - нібито не допустити аварії у всій енергосистемі.
Розклад відключень за адресами поки що невідомий.
"Як тільки він з'явиться - його опублікують у каналі "Севастопольенерго"", - повідомив Развожаєв.
Мешканців закликали не вмикати потужні електроприлади.
Читають зараз: У Харкові затримали 9 разів судимого рецидивіста, який втік із лікарні з переломами та гіпсами на обох ногах.
