Головна новина
Статті у фокусі

Половина Криму залишилася без світла після "прильотів" по ТЕЦ

Зафіксовано шлейф диму завдовжки близько 47 кілометрів
Сьогодні, 12:59
Редактор: Влад Максімов Влад Максімов

Половина Криму залишилася без світла після
276

Сьогодні, 23 червня, у Керчі після "прильотів" спалахнула сильна пожежа на ТЕЦ - половина Криму залишилася без світла.

Про це повідомляє Telegram-канал "Крымский ветер".

За попередніми даними, приліт міг статися по ТЕЦ у районі Аршинцеве в Керчі.

Моніторингова група повідомляє, що пожежу на теплоелектроцентралі підтверджено. За наявною інформацією, сталося влучання в резервуар.

Також за даними супутникової зйомки зафіксовано шлейф диму завдовжки близько 47 кілометрів.

Тим часом окупаційна влада заявила про відключення електроенергії через "технологічні порушення в електричних мережах".

Без світла залишилися:

  • Євпаторія;
  • Саки;
  • Красноперекопськ;
  • Джанкой;
  • Красноперекопський район;
  • Сакський район;
  • Джанкойський район;
  • Красногвардійський район.

У підприємстві "Крименерго" заявили, що тривають аварійно-відновлювальні роботи. Електропостачання обіцяють відновити протягом доби.

Реклама

Читають зараз: РФ завдала удару по іноземних судах, які прямували до українських портів.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама