Головна новина
Статті у фокусі

Окупанти згортають "СВО" у Скадовську: першою з міста бігла "влада"

Вивіз документації та награбованого загарбники планують здійснити морським шляхом
8-05-2023, 21:14

Окупанти згортають

У Скадовську та низці інших населених пунктів Херсонщини відбувається згортання діяльності окупаційних адміністрацій, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у вечірньому зведенні.

Зокрема, у Скадовську спостерігається згортання діяльності районної та міської адміністрацій. В ніч з 6 на 7 травня, окупанти завантажили в автомобільний транспорт документацію, оргтехніку та інше майно державних установ. Вже на ранок 7 травня, разом із сім’ями, місто залишила значна частина російської окупаційної адміністрації.

"На даний час подібна ситуація спостерігається у таких населених пунктах області, як Михайлівка, Петрівка, Шевченка, Широке, Улянівка та Красне", - йдеться в повідомленні.

В Генштабі зауважують, що, враховуючи багатокілометрові затори, які останнім часом утворились на в’їзді до Криму та в районі Керченського мосту, вивезення документації та награбованого майна з державних установ тимчасово захопленої Херсонської області загарбники планують здійснити морським шляхом, за допомогою суховантажного судна, через порт міста Бердянськ.

Реклама

Читають зараз: Росіяни фактично повністю окупували три міста на сході та півдні — DeepState.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама