Головна новина
Статті у фокусі

Залишили в сумці: на Київщині знайшли немовля, якого кинули: поліція розшукує матір

Дитину негайно доставили до медичного закладу
3-01-2025, 09:07
Редактор: Влад Максімов Влад Максімов

Залишили в сумці: на Київщині знайшли немовля, якого кинули: поліція розшукує матір
3.2т

У четвер, 2 січня, у місті Богуслав, Київської області, було знайдено новонародженого хлопчика. Його залишили у сумці поруч з приватним будинком.

Про це повідомляє поліція Київської області.

За даними поліції, інцидент стався на одній з вулиць Богуслава. Господар приватного будинку виявив новонародженого хлопчика. Дитину негайно доставили до медичного закладу, де лікарі наразі проводять обстеження її стану здоров’я.

Наразі правоохоронці встановлюють обставини події та розшукують батьків немовляти.

"Поліція звертається до громадян: якщо вам відома будь-яка інформація про подію або можливих свідків, зверніться на спецлінію "102" або до найближчого відділення поліції," - сказано у повідомленні.

Реклама

Читають зараз: У Львові військовослужбовця ТЦК вбили ножем у шию, поліція шукає нападника.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама