Колишній маршалок Сейму Польщі Марек Кухцінський, ексміністр оборони Маріуш Блащак та колишній очільник МЗС Збігнєв Рау відмовляються від українських державних відзнак.
Про це повідомив Марек Кухцінський.
Усі троє діячів раніше отримали українські нагороди за внесок у розвиток відносин між країнами та підтримку України. Своє теперішнє рішення політики назвали колективним протестом.
«З поваги до жертв волинського злочину та відданість Президенту Республіки Каролю Навроцкі, а також як вираз протидії ескалації конфлікту через українські політичні еліти — повертаємо отримані українські значки», — написав польський політик.
Читають зараз: «Навіщо Пекіну рятувати Путіна?»: екс-глава МЗС пояснив, чому затягується війна і чим Україна здивувала Трампа.
