26 червня окупаційна влада Криму оголосила про введення режиму надзвичайної ситуації як у Севастополі, так і на території усього півострова.
Про це свідчить заява гауляйтера Криму Сергія Аксьонова.
Рішення "про введення НС" набуло чинності о 13:00 26 червня.
"Спільно з губернатором міста Севастополя Михайлом Володимировичем Развожаєвим ухвалено рішення про підписання указів про введення в Республіці Крим та місті Севастополі режиму надзвичайної ситуації регіонального характеру", - заявив Аксьонов.
Він також почав запевняти населення півострова, що це рішення ухвалено "для упорядкування питань економічного характеру".
"Правовий режим НС дозволяє максимально оперативно вирішувати завдання щодо організації стабільного функціонування всіх сфер, від яких залежить життєзабезпечення населення", - додав ставленик Кремля у Криму.
Читають зараз: Частина польських міст відмовилася приймати на оздоровлення українських дітей, - мер Івано-Франківська.
