Головна новина
Статті у фокусі

У Криму та Севастополі місцева влада запровадила режим НС

"Правовий режим НС дозволяє максимально оперативно вирішувати завдання..."
Сьогодні, 19:35

У Криму та Севастополі місцева влада запровадила режим НС
262

26 червня окупаційна влада Криму оголосила про введення режиму надзвичайної ситуації як у Севастополі, так і на території усього півострова.

Про це свідчить заява гауляйтера Криму Сергія Аксьонова.

Рішення "про введення НС" набуло чинності о 13:00 26 червня.

"Спільно з губернатором міста Севастополя Михайлом Володимировичем Развожаєвим ухвалено рішення про підписання указів про введення в Республіці Крим та місті Севастополі режиму надзвичайної ситуації регіонального характеру", - заявив Аксьонов.

Він також почав запевняти населення півострова, що це рішення ухвалено "для упорядкування питань економічного характеру".

"Правовий режим НС дозволяє максимально оперативно вирішувати завдання щодо організації стабільного функціонування всіх сфер, від яких залежить життєзабезпечення населення", - додав ставленик Кремля у Криму.

Реклама

Читають зараз: Частина польських міст відмовилася приймати на оздоровлення українських дітей, - мер Івано-Франківська.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама