У кількох регіонах Росії зникло пальне - і влада нарешті це визнала. Ось тільки причину назвала дуже своєрідну.
Про це свідчать повідомлення в росЗМІ та пабліках.
У Томській області офіційно зафіксували брак пального одразу в чотирьох районах - Колпашевському, Асиновському, Зирянському та Тегульдетському. На автозаправних станціях пусто.
Причину влада пояснила просто: нібито попит різко виріс.
При цьому чиновники запевнили, що роздрібні продажі бензину за тиждень впали на 15%. Тобто і попит упав, і палива немає - логіка дивовижна. Влада Томської області запевнила, що запаси пального у муніципалітетах планують поповнити вже в найближчий час.
Поки чиновники говорять про "підвищений попит", проросійські паблики заповнені фото і відео шалених черг на АЗС.
Причому це не лише Томська область. Подібне фіксують у багатьох регіонах Росії.
Реальна причина, яку влада не згадує, - удари по нафтопереробних заводах. Саме вони і призвели до збоїв у постачанні пального по всій країні.
Читають зараз: По всій Росії обмежили продаж палива на заправках "Татнафта", - ЦПД.
