Новости Украины || Вести-UA


27-10-2017, 22:12

"Зупиніть війну!" Українка вразила зворушливою промовою на конкурсі краси

1.8т

Українка Сніжана Танчук вразила глядачів промовою на конкурсі краси Miss Grand International 2017, фінал якого відбувся в середу, 25 жовтня, у В'єтнамі.

Про це повідомляє "Styler".

Дівчина потрапила в топ-10 найкрасивіших дівчат планети. Зал вибухнув оваціями і привітав львів'янку стоячи, коли вона вимовила свою промову про війну в Україні.

"Заради чого ми воюємо? Навіщо людям потрібна кров? Нам потрібно об'єднатися і вистояти до кінця, щоб зупинити зло, яке входить у наші серця! Ви запитаєте мене: "Що ми можемо зробити для миру, процвітання і дружби, які нам так необхідні?" У моїй країні четвертий рік іде війна! Для України це жахливий час! Не минає і дня, щоб я не думала про те, як зупинити насильство! І зараз я б хотіла сказати, не як учасниця міжнародного конкурсу краси, а як майбутня мати: "Зупиніть війну! Зупиніть насильство! Я хочу, щоб наші діти народжувалися під мирним небом і ніколи не чули слова "війна", - сказала вона.

"Ви запитаєте мене: "Що ми можемо зробити для воцаріння любові в усьому світі?" Я відповім: "Ми повинні ще більше любити і поважати один одного більше!" - додала власниця титулу "Королева України 2017".

Відзначається, що переможницею конкурсу стала перуанка Марія Хосе Лора.

26-річна Танчук стала переможницею конкурсу "Королева України-2017", який проходив у травні. У дівчини дві вищі освіти, також вона знімалася в головних ролях в індійських фільмах.