Новости Украины || Вести-UA

Відома телеведуча задекларувала понад 260 млн грн доходу

31-07-2020, 18:40 / Северин Илькив
Податківці не назвали прізвище телеведучої
1.5т

Українські зірки естради, музиканти, шоумени, популярні ведучі і спортсмени задекларували доходи, отримані 2019 року, на загальну суму майже 766 млн грн.

Про це 28 липня повідомляє пресслужба Державної податкової служби, пише glavcom.ua.

Як зазначили в податковій, переважна частина відомих людей, які займаються артистичною та мистецькою діяльністю, зареєстровані в межах такої діяльності приватними підприємцями, проте законодавством передбачено випадки, коли і вони подають декларації про майновий стан і доходи.

Публічні особи за підсумками минулого року задекларували до сплати податку на доходи фізичних осіб у сумі понад 56 млн грн, військового збору – майже 7 млн грн.

Найбільшу суму доходів зареєструвала телевізійна ведуча – 261,6 млн грн. На другому місці футболіст – 24,5 млн грн, на третьому – співак (15,3 млн грн).

У пресслужбі податкової не назвали прізвище телеведучої, пославшись на Податковий кодекс. Однак мова, швидше за все, йде про Оксану Марченко, дружину народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука, пише РБК-Україна.

Її чоловік – народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя« Віктор Медведчук – у своїй декларації вказав, що Марченко отримала 258,7 млн грн дивідендів від кіпрської компанії Tumillon Investments та ще 2,9 млн грн від продажу нерухомості.


Ты еще не подписан на Telegram? Быстро жми!