Главная новость
Статьи в фокусе

До Києва по Дніпру вирушила баржа з "гройсманівськими" кавунами

3-08-2017, 16:13
Редактор: Илько Северин Илько Северин

До Києва по Дніпру вирушила баржа з
У столиці її урочисто зустрічатимуть представники влади
4.7т

До Києва по Дніпру вперше за останні 14 років вирушила баржа з кавунами. Ця подія стала справжнім інформаційним вибухом в Україні.

Буксир "Козацький" із 300 тоннами баштанних вирушив із порту в Херсоні в неділю, 30 липня, передає vikka.ua.

Станом на ранок 3 серпня судно рухається по Дніпру через Черкаську область, а саме поблизу села Червона Слобода, у напрямку столиці. Там її урочисто зустрічатимуть представники влади, зокрема прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. За його словами, завдяки перевезенню баштанних річковим транспортом вдасться зменшити завантаженість доріг та значно здешевити продукт для споживачів.

Реклама

Читают сейчас: Цены на АЗС: эксперт рассказал, сколько сейчас должно стоить топливо.

Почему вы можете доверять vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шума в Google News
Добавьте в источники для быстрого доступа и подпишитесь на ленту
Когда закончится война?
Реклама
Последние новости
Больше новостей
Реклама