» » » Експерт назвав головні джерела небезпеки для автомобілістів
4-11-2017, 11:57

Експерт назвав головні джерела небезпеки для автомобілістів

433

Обгін на закритій ділянці дороги
Закриті ділянки дороги – це спуски, підйоми, закриті повороти. Всі розуміють небезпеку обгонів в таких місцях. Якщо ви бачите таку ділянку, чекайте, що рано чи пізно якесь чудо або в лоб вам виїде, або керування втратить. Не кажучи вже про те, щоб ви самі так не робили. Тоді вас вже зненацька не зловиш, пише

autonews.ua.
Проїзд перехрестя на зелений
Зелений сигнал – найнебезпечніший для водіїв, і не обов’язково його початок. Чому? Це не сигнал пріоритету в тому розумінні, в якому ми його знаємо. Водій їде за машинами, що йдуть попереду, і наліво-направо ніхто не дивиться. П’яний, дурень або ще якийсь може вилетіти там, де ви його не чекаєте.
Найнебезпечніші ситуації – коли висить знак «Головна дорога», коли горить зелене світло. Дуже важливо проглядати наліво-направо будь-які перетини доріг. Плюс ще не забувайте – проїжджаючи на зелене світло, ми ще й виннимиі можемо залишитися.
Класична формула ДТП на перехресті «один уже їде, інший ще їде».
Швидкість
Зі зростанням швидкості наслідки аварії зводяться в квадрат. У стані спокою предмет важить одну величину, а з прискоренням в стінку буде ударятися з силою набагато більшою. А тепер порахуємо, якою буде вага не пристебнутоїо людини масою 50 кг, яка знаходиться в машині на швидкості 50 км/год. Відповідь – близько 4 тонн! Ось чому потрібно пристібатися не тільки тим, хто попереду, але і всім. Тому, що будь-який не пристебнутий пасажир – слон самий натуральний. Він буде літати по всій машині і травмувати оточуючих.
Надто мала дистанція в потоці
Всі говорять: «А щоб ніхто не в’їхав перед нами». Тому нам доводиться близько їхати і стежити за стоп-сигналами машини, що їде попереду. Їхати так, як всі. Але в умовах раптової зміни дорожньої обстановки (водій попереду різко загальмував) часу на те, щоб загальмувати і не врізатися, нам може не вистачити. Так трапляються ДТП-паровозики.
Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram