Головна новина
Статті у фокусі

Удари по логістиці дали результат: окупанти на півдні ввели ліміти на снаряди та страждають від дефіциту палива

За словами військового, поки немає ознак того, що ворог зменшить інтенсивність штурмових дій
Вчора, 23:31 Спікер: Владислав Волошин
Редактор: Інна Волєва Інна Волєва

Удари по логістиці дали результат: окупанти на півдні ввели ліміти на снаряди та страждають від дефіциту палива
472

На Півдні України у деяких російських підрозділах командири запровадили ліміти на використання артилерійських снарядів через проблеми з логістикою. Про це в етері телемарафону розповів речник Сил оборони Півдня України, полковник ЗСУ Владислав Волошин, передає УНІАН.

Він розповів, що тривають відчутні для росіян удари по логістиці. Противник тим часом намагається пристосуватися до ситуації з постачанням.

ad

"Наші middle strike удари по ворожій логістиці примусили ворога шукати альтернативні шляхи для постачання. А це потребує часу, засобів та людей. Тому їм доводиться певну частину військ переводити з фронту для налагодження логістики. Крім того, противнику доводиться вводити ліміти на застосування боєприпасів", - сказав Волошин.


За даними української розвідки, йдеться за деякі артилерійські підрозділи ворога, які перебувають на півдні України. У цих підрозділах діють ліміти на використанні боєприпасів.

Також, за словами військового, у противника відчувається нестача паливно-мастильних матеріалів – у деяких військових частинах ці проблеми тривають від двох до п'яти днів, і навіть до тижня. Нестача палива стосується не лише заправлення бойової техніки, а й генераторів. Це відбивається на роботі різних систем управління, РЕБів, дронів тощо.

За словами речника, удари по логістиці внесли корективи у перевезення особового складу, доставки противника до переднього краю. Зокрема, росіяни відмовилися від користування вантажівок та залучають легковий транспорт, який пересувається вже не колонами, а поодинці.

"Це автівки ворог міг би застосовувати на передньому краї, а інтенсивність бойових дій у нас на напрямках була б значно вищою", - акцентував представник Сил оборони Півдня України.

Водночас, за його словами, ворог постійно відновлює втрат. Сили продовжують готувати на полігонах і навчальних центрах, які розташовані на тимчасово окупованій території України – у Криму, відповідних частинах Херсонської та Запорізької областей. Також, додав військовий, противник на більш-менш віддалених підступах від лінії бойового зіткнення накопичує, наприклад, боєприпаси. У невеликих польових складах, які розташовані ближче, росіяни накопичують боєприпаси, ракети не більше, ніж на дві доби.

"Тобто, противник розосереджує певні сили і засоби, але у нього їх достатньо. Тому те, що він якось зменшить інтенсивність своїх штурмових дій, - нема ознак. Є ознаки того, що він продовжить тут свою активізацію, продовжить проведення штурмових дій", - наголосив Волошин.

Реклама

Читають зараз: Не більше трьох пачок в одні руки: у Севастополі запровадили ліміти на продаж продуктів харчування.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама