» » » Наречена помстилась коханому-зраднику й перетворила весілля на "пекельну вечірку"
15-11-2018, 21:56

Наречена помстилась коханому-зраднику й перетворила весілля на "пекельну вечірку"

798

Молода наречена, яка називає себе Кейсі, дізналася про те, що коханий її зраджує, під час дівич-вечора, пише life.pravda.

Їй на телефон прийшло декілька повідомлень з невідомого номера. У SMS були селфі нареченого з незнайомкою, котра мала кардинально іншу зовнішність, аніж Кейсі.

Деякі світлини були зроблені кілька місяців тому, інші – зовсім свіжі, можливо, кількаденної давності.

Також анонім прислав Кейсі скріншоти з листуванням її майбутнього чоловіка, Алекса, з невідомою дівчиною. Він пропонував їй провести разом вихідні та називав "гарячою". Казав, що ніколи раніше не відчував нічого подібного.

У кінці листа дівчина-анонім написала: "Я б не вийшла за нього заміж. А ти?".

Кейсі розридалася і показала повідомлення подругам, ті порадили їй зателефонувати нареченому і скасувати весілля. Але наречена вирішила вчинити інакше й помститися зраднику.

"Я майже не спала перед весіллям, була надто приголомшеною, щоб злитися чи відчувати взагалі якісь емоції. У мене не згинались ноги, а плаття, про яке я довгий час мріяла, тепер здавалося маскарадних костюмом.

Він побачив по мені, що щось не так, але не міг збагнути, чого чекати далі", – розповідає Кейсі журналістам видання The Mirror.

Я голосно оголосила, що весілля не буде, бо "Алекс не той, за кого себе видає".

Потім поклала букет, дістала телефон і вголос зачитала переписку нареченого з коханкою.

Після цього наречений втік з церкви разом зі своїм свідком.

Заплакана Кейсі оголосила шокованим гостям, що свято не скасовується, просто замість весілля вони будуть відзначати "торжество чесності, бажання знайти справжню любов і прагнення вірити своєму серцю, навіть якщо воно болить".


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram