» » » Британська газета The Independent назвала Львів ідеальним місцем для зимового відпочинку
27-11-2017, 13:14

Британська газета The Independent назвала Львів ідеальним місцем для зимового відпочинку

У місті відбувається понад 100 фестивалів на рік
403

Британська газета The Independent назвала Львів ідеальним місцем для проведення зимового відпочинку.

Серед головних причин видання виділило місцеві затишні кав’ярні, магазини з ласощами та казкову архітектуру. Матеріал вийшов ще у жовтні, але рекомендації актуальні протягом тривалого часу, адже, за словами авторки статті, у Львові відбувається понад 100 фестивалів на рік, передает lovelylife.in.ua.

The Independent пропонує читачам детальну дводенну програму відвідин Львова. Видання перелічує місця, які варто оглянути у місті, зокрема ‒ Ратушу з її оглядовим майданчиком, розмаїття соборів і церков, книжковий ярмарок біля пам’ятника Івану Федорову.

«Будинки, розфарбовані яскравими кольорами, кількість п’ятизіркових готелів, відкритих до Євро-2012, багато закладів, де готують піцу, та винних барів. Із безліччю художніх галерей, пам’ятників, соборів та музеїв, не дивно, що це швидко перетворюється на популярну культурну розвагу міста», ‒ пише видання.

Для культурної програми іноземцям рекомендують Львівську галерею мистецтв, оперний театр.

Також, на думку видання, у Львові варто скористатися послугою прокату велосипедів та скуштувати місцеві ласощі. Згадує The Independent також Стрийський парк і парк Франка, де можна провести час.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram