Новости Украины || Вести-UA

КОРОНАВИРУС: УКРАИНА - Подтвержденные случаи: 22 382 (+477) | Вылечились: 8 439 (+444) | Умерли: 669 (+11)


10-09-2017, 12:56

Вся родина зібралася, аби побити коханку батька сімейства: відео розлетілося Мережею

11.2т

34-річна Дун Лянь запідозрила щось недобре, коли її чоловік став проводити занадто багато часу поза домом. Щоб дізнатися, в чому справа, жінка простежила разом з їх трьома дітьми, куди постійно йде 35-річний Нгіа Ліен, повідомляє Бджола.

Виявилося, що чоловік йшов в будинок до коханки. Коли сім'я увірвалася туди - побачила, як він разом з незнайомкою спав в одному ліжку після його нічної зміни на заводі в провінції Віньфук, В'єтнам. Причому обидва були повністю одягнені. Тоді Дун вчепилася у волосся суперниці і роздерла на ній весь одяг. А свекруха стояла поруч і дивилася!

Свідок події каже: "Ніхто не став втручатися, бо не розумів, що взагалі відбувається. Я точно знаю, що в кімнаті сиділи двоє людей, а потім дружина і родичі чоловіка витягли дівчину звідти, обстригли їй волосся, роздягли і знущалися над нею!"

Нгіа попросив поліцейського не заарештовувати рідних «зловмисників», проте розслідування триває. З'ясувалося, що жінка, з якою спав невірний чоловік, була його колегою. У неї теж є чоловік і двоє дітей.

Ты еще не подписан на Telegram? Быстро жми!