» » » «Аваков та Геращенко маніпулюють: Димінський не отримував повісток на допит» - адвокат
24-08-2017, 09:04

«Аваков та Геращенко маніпулюють: Димінський не отримував повісток на допит» - адвокат

"Припиніть пересмикувати факти і маніпулювати громадською думкою..."
844

Адвокат Петра Димінського спростував ефектне твердження радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка про виклик почесного президента ФК «Карпати» на допит у справі про резонансну ДТП, яка трапилася на Львівщині.

Про це Микола Лисий повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає zik.ua.

Адвокат написав: «Як відомо, 22 серпня 2017 року радник міністра МВС Антон Геращенко оприлюднив у своєму Facebook допис, де, зокрема, йдеться: «В понедельник утром Петру Дыминскому была официально вручена повестка на допрос и он был предупреждён, что ему будет предложено сдать образец своей ДНК следователю. Допрос был назначен на среду 23 августа…».
«З повною відповідальністю заявляю – це неправда, Петро Димінський не отримував повістки на допит. Якщо Антону Геращенку дорога його репутація та авторитет, упевнений, що йому не складе труднощів оприлюднити цей офіційний документ. А саме – повістку на допит, підписану Петром Димінським та вручену йому у понеділок, 21 серпня 2017 року». Своєю чергою, ще раз запевняю, жодних повісток на допити ані на середу, 23 серпня, ані на п`ятницю, 25 серпня, Петро Димінський не отримував», - повідомляє адвокат.

Ще більший подив у представника захисту викликали слова міністра МВС Арсена Авакова, який, або не вникаючи у суть справи, або свідомо перекручуючи факти, заявив на своїй сторінці у Фейсбук: «Він повинен з`явитися на допит сьогодні…». «Хотілося б запитати в Арсена Борисовича – хто Вас так дезінформує і чи маєте Ви докази цим словам? І чому виклик на слідчі дії виходять не від слідчого Нацполіції, не від процесуального прокурора, а особисто від Міністра, та ще й у Facebook?», - зауважив Микола Лисий.
«Якщо Ви дійсно цікавились перебігом цієї справи і діями Ваших підлеглих, то, очевидно, знали б, що допит Петра Димінського слідчим відбувся у неділю, 20 серпня, про що свідчить відповідний протокол, підписаний в тому числі і підзахисним. Однак про цей факт Ваш Facebook чомусь підозріло мовчить…

А тим часом сьогодні Петро Димінський, здійснюючи бізнес-візит до Женеви (так, саме ділову поїздку, а не «втечу», як її без суду і слідства намагаються подати фейсбук-міністри та фейсбук-радники, адже підзахисний має статус свідка і має право на вільне переміщення), пройшов медогляд у доктора медицини, лікаря Дімітроса Самараса», - повідомляє Микола Лисий.

Як стверджує вердикт лікарів, «пацієнт перебуває в хорошому фізичному та психологічному стані, немає жодних медичних протипоказань, що створювали б будь-які конкретні обмеження, що стосуються його діяльності. Фактично, медична експертиза не виявила жодних слідів переломів, вивихів суглобів, синців, подряпин чи інших тілесних ушкоджень».

Адвокат Петра Димінського також звертає увагу на ще одну важливу обставину: жодне відео і жодні докази на сьогодні про те, що підзахисний перебував за кермом, громадськості не продемонстровані! Натомість, з метою маніпуляції громадською думкою демонструється відео, де Петро Димінський перебуває за кермом іншого (!) автомобіля тієї ж марки, що підтверджує факт його відсутності в автомобілі, що потрапив у ДТП.

«Підсумовуючи, дуже хочеться сподіватися, що попри непереборне бажання очільників МВС перевести цю справу у політичну площину, слуги закону все ж таки згадають про поняття «офіцерської честі», і як мінімум до завершення слідства припинять пересмикувати факти і маніпулювати громадською думкою», - йдеться у дописі.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram