» » » "Путіне, прийди!" У справі про вбивство випускниці на Тернопільщині сплив цікавий факт
11-07-2017, 10:38

"Путіне, прийди!" У справі про вбивство випускниці на Тернопільщині сплив цікавий факт

Екстрасенс закликала до зміни меж України?
13.7т

Експерт-криміналіст із телеканалу СТБ Наталя Костилєва, яка разом із екстрасенсом має розслідувати вбивство 17-річної випускниці Ірини Мукоїди в селі Вишнівець Тернопільської області, у 2014 році закликала до зміни меж України.

Про це стало відомо з офіційного прес-релізу прокуратури, що був оприлюднений у червні 2015 року. Його скріни на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікував депутат Збаразької міської ради Андрій Рудан, передає obozrevatel.com.

У документах йдеться про те, що жителька міста Кременець Тернопільської області Наталя Костилєва у березні 2014 року, у період збройної окупації Росією Криму, публічно закликала до зміни меж території України.

Зокрема, про це йшлося у статті під назвою: "Путіну Володимиру від Кременця, Тернопільська область", яку вона поширила через інтернет.

Окрім цього, вона опублікувала на сайті міста звернення під назвою: "А может Крым даёт нам пример?", у якому закликала читачів підтримати порушення територіальної цілісності і недоторканості України.

Протиправну діяльність Костильової викрили працівники УСБ України в області.

Вироком Тернопільського міськрайонного суду від 11 червня 2015 року її визнали винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.110 КК України, затверджено угоду між прокурором та підозрюваним про визнання винуватості та призначено покарання у вигляді 1 року обмеження волі, умовно, з іспитовим строком 1 рік 6 місяців.

За даними видання "Файне місто", розслідувати вбивство випускниці Ірини Мукоїд у п’ятницю, 7 липня, взялася команда шоу "Слідство ведуть екстрасенси" разом із експертом-криміналістом проекту Наталією Костилєвою.

У вбивстві 17-річної Ірини Мукоїди із села Вишнівець Тернопільської області односельці запідозрили місцевих мажорів.

З вимогою провести відкрите розслідування вбивства 17-річної випускниці Ірини Мукоїди жителі села Вишнівець Тернопільської області перекрили міжнародну трасу М-19 "Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече - державний кордон із Румунією".

Після того, як поліція назвала вбивцю 17-річної випускниці, мати Ірини піддала сумніву це рішення.

Згодом жителі села попросили відсторонити представників тернопільської поліції від розслідування вбивства Ірини.


Читайте срочные новости в Telegram

Загрузка...