Новости Украины || Вести-UA

» » » Вбивство випускниці на Тернопільщині: поліція надала беззаперечні докази
6-07-2017, 17:40

Вбивство випускниці на Тернопільщині: поліція надала беззаперечні докази

Рідні вбивці намагалися приховати сліди злочину?
9.2т

Головний поліцейський Тернопільської області Олександр Богомол надав записи телефонних розмов як доказ того, що рідні 16-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві 17-річної випускниці із села Вишнівець Тернопільської області, знали про скоєне з першого дня.

Записи опубліковані на Уoutube-каналі газети "Наш день".

За даними агенції новин "Галас", на такий крок поліцію підштовхнули протести жителів села Вишнівець, які вважають, що поліція була упередженою та необ’єктивною у розслідуванні вбивства випускниці.

За словами Богомола, судячи з цих аудіо, можна зробити висновок, що рідні затриманого знали про те, що він накоїв, із першого ж дня, але нікому нічого не казали.

В поліції припустили, що не виключено, що рідні  намагалися приховати сліди злочину. Зокрема, випрати одяг головного підозрюваного у злочині, на якому нібито виявили сліди крові Ірини.

В аудіо записано розмови між матір’ю юнака, братом, тіткою та батьком, де вони обговорюють скоєне і те, що до вбивства нібито причетний їхній родич.

У вбивстві 17-річної Ірини Мукоїди із села Вишнівець Тернопільської області односельці запідозрили місцевих мажорів.

З вимогою провести відкрите розслідування вбивства 17-річної випускниці Ірини Мукоїди жителі села Вишнівець Тернопільської області перекрили міжнародну трасу М-19 "Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече - державний кордон із Румунією".

Після того, як поліція назвала вбивцю 17-річної випускниці, мати Ірини піддала сумніву це рішення.

Згодом жителі села попросили відсторонити представників тернопільської поліції від розслідування вбивства Ірини.


Читайте срочные новости в Telegram
Загрузка...