» » » Жителі Закарпаття потрапили у трудове рабство Росії
30-06-2017, 22:30

Жителі Закарпаття потрапили у трудове рабство Росії

Жителі Тернопільської та Закарпатської областей, які виїхали на заробітки до Росії, опинилися у трудовому рабстві, що зумовлювало проживання в бараках із щурами та погрози розправою.

Про це повідомляє Галас

Зазначається, що група людей із Росії брехнею заманювало людей у рабство впродовж двох років. Жертвами стало близько сотні людей із малозабезпечених родин Тернопільської та Закарпатської областей.

Зловмисники розклеювали оголошення про пристойну високооплачувану роботу як у теплицях, так і на будівництві. Людям обіцяли комфортні умови проживання та праці.

Натоміть охочих поїхати на заробітки перевозили у переповненому автобусі, а згодом забирали документи під приводом оформлення тимчасової реєстрації.

Заробітчан селили в бараках із щурами та жахливим умовами. Людей змушували працювати тринадцять годин на день у теплицях під наглядом чоловіків у масках та з битами, їм заборонялося вільно ходити та спілкуватися. Тим, хто протестував, – погрожували розправою.

Єдина умова, за якої роботодавці погоджувалися повернути людей додому, була оплата витрат у розмірі 200-300 доларів.

Нині відомо, що фігурантів справи правоохоронці взяли під варту. За здійснення торгівлі людьми, вербування, переміщення, передачу людини з метою експлуатації з використанням обману та уразливого стану, вчиненого за попередньою змовою, зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років із конфіскацією майна або без такої.


Читайте срочные новости в Telegram

Загрузка...