» » » Жителі Закарпаття потрапили у трудове рабство Росії
30-06-2017, 22:30

Жителі Закарпаття потрапили у трудове рабство Росії

1.9т

Жителі Тернопільської та Закарпатської областей, які виїхали на заробітки до Росії, опинилися у трудовому рабстві, що зумовлювало проживання в бараках із щурами та погрози розправою.

Про це повідомляє Галас

Зазначається, що група людей із Росії брехнею заманювало людей у рабство впродовж двох років. Жертвами стало близько сотні людей із малозабезпечених родин Тернопільської та Закарпатської областей.

Зловмисники розклеювали оголошення про пристойну високооплачувану роботу як у теплицях, так і на будівництві. Людям обіцяли комфортні умови проживання та праці.

Натоміть охочих поїхати на заробітки перевозили у переповненому автобусі, а згодом забирали документи під приводом оформлення тимчасової реєстрації.

Заробітчан селили в бараках із щурами та жахливим умовами. Людей змушували працювати тринадцять годин на день у теплицях під наглядом чоловіків у масках та з битами, їм заборонялося вільно ходити та спілкуватися. Тим, хто протестував, – погрожували розправою.

Єдина умова, за якої роботодавці погоджувалися повернути людей додому, була оплата витрат у розмірі 200-300 доларів.

Нині відомо, що фігурантів справи правоохоронці взяли під варту. За здійснення торгівлі людьми, вербування, переміщення, передачу людини з метою експлуатації з використанням обману та уразливого стану, вчиненого за попередньою змовою, зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років із конфіскацією майна або без такої.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram