Новости Украины || Вести-UA.net

АТОшник розповів про поножовщину з водієм у Києві

15-06-2017, 10:32 / Северин Илькив, Вести-UA.net
Інцидент стався в київській маршрутці №410
2.2т

Якби боєць АТО Ігор Гемба не пручався, не виключено, що водій київської маршрутки №410 зарізав би його.

Про це виданню "Факти й коментарі" розповів сам АТОвець Гемба.

Як відомо, інцидент стався в київській маршрутці №410, яка ходить від станції метро "Нивки" до ринку "Петрівка".

Бійця АТО обурило те, що водій відмовив у пільговому проїзді пенсіонеру. Після цього між маршрутником і військовим сталася поножовщина.

За словами Гемби, після відмови водія у пільговому поїзді дідусю він звернув увагу на витяги з прав і обов'язків маршрутника, які висіли в салоні прямо перед ним.

"У пункті про пільги було зазначено, що на них мають право "пенсіонери за віком". Щоб не бути голослівним, я просто процитував абзац із цього документа. На що шофер відповів, мовляв, я не вмію читати. І додав: "Це стосується тільки трамваїв і автобусів". "Ні, – заперечив я. – Тут чорним по білому написано, що це стосується й маршрутного таксі теж". – "З безграмотними людьми, які не вміють читати, не збираюся навіть розмовляти", – відрізав водій. "Що я тут неправильно прочитав?" – я поклав цей документ шоферу на панель", – розповів АТОвець.

Коли військовий зрозумів, що водій не збирається відповідати на це, вирішив зателефонувати директору маршрутки. Але номер, що був вказаний у документі, виявився недійсним.

За словами Гемби, він не зміг зв’язатися і з обласним центром захисту прав споживачів.

"Продовжувати суперечку з водієм не збирався, але хотів повідомити про правопорушення його керівництву", – зазначив АТОвець.

Чоловік розповів, що планував вийти на вулиці Туполєва. І коли стояв біля дверей, звернувся до водія, сказавши, щоб наступного разу той був гуманнішим. На це водій відповів "Якщо хочеш розбиратися, поїхали на кінцеву. Там з поліцією з'ясуємо, хто має рацію". Військовий погодився. В результаті сутички, яка відбулася потім, водій ледь не вбив Гембу.

"Коли ми доїхали до метро "Петрівка" і всі пасажири покинули салон, водій запитав, чому я не виходжу. "Так а де поліція?" – кажу. "Тобі треба – ти і викликай", – відповів він. Але щойно я взяв в руки телефон, шофер буквально вибухнув. "Ти мене дістав!" – закричав і, вихопивши щось із-під сидіння, перебрався зі своєї кабінки в салон. У нього в руках був кухонний ніж. Він мав намір вдарити мене ножем у живіт, але я інстинктивно закрився рукою – і отримав поранення. Водій повалив мене на заднє сидіння. Хотів завдати мені ще одного удару, однак я схопив його за руки й утримував, допоки він не заспокоївся. Потім шофер встав, зайшов до своєї кабіни, відчинив двері маршрутки і сказав: "Іди звідси", – розповів про сутичку військовий.

Після цього АТОвець казав водієві, що буде дзвонити в поліцію. Після сів "Ах ось як! Зараз я тобі покажу, як жити! Водій, зачинивши двері маршрутки, поїхав.

"У цей момент я додзвонився до поліції. Повідомив, що мене порізали ножем, і попросив їх викликати "швидку". Почувши, що я таки зв'язався з правоохоронцями, водій зупинився і зробив те ж саме. Тільки він повідомив поліції, що це я на нього напав", – розповів чоловік.

Поки в поліції відкрили кримінальне провадження за фактом завдання Гембі легких тілесних ушкоджень. Поки підозру водієві маршрутки не пред'явили.


Ты еще не подписан на Telegram? Быстро жми!

Читайте Вести-UA.net в Google News