Вибори 2019

» » » Улюблені продукти українців рекордно подорожчали
24-12-2017, 02:26

Улюблені продукти українців рекордно подорожчали

564

Сало, один з найулюбленіших українських продуктів, за рік здійснило величезний стрибок в ціні і подорожчало майже на 70%.

Такими даними поділився голова Української Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Так, експерти асоціації склали рейтинг із п’яти продуктів, які подорожчали найбільше, проаналізувавши зростання цін за рік. До списку потрапили м’ясні та молочні продукти.

«На першому місці, найулюбленіший продукт українців — сало, яке в цьому році подорожчало на 28 грн за один кілограм. Друге та третє місце зайняли м’ясо свинини і вершкове масло, які додали в ціні однаково — 27 грн за кіло. На четвертому місці – яловичина, яка за 2017 рік виросла в ціні на 26 грн за кілограм. П’яте місце займає сир м’який, вартість якого зросла на 20 грн», — заявив Дорошенко.

Інший рейтинг – це список продуктів, які найбільше подорожчали у відсотковому плані. Сюди потрапили вже й овочі. Експерти також відмітили, що три продукти протягом року подорожчали більш ніж на 50%.

Сало є лідером і в цьому списку з показником в 68%. Друге місце зайняв буряк, вартість якого за рік виросла на 58%. На третьому місці розташувалася морква. Ціни на цей овоч піднялися на 57%. На четвертому місці свинина з 37% зростання. Та замикає топ-5 яловичина, яка збільшилась у ціні на 30%

Експерт також відзначає, що у найближчі роки ситуація кардинально не зміниться і ціни продовжитимуть зростати.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram