» » » Мені не заплатили: швачки Zara додавали до одягу повідомлення SOS
15-11-2017, 22:02

Мені не заплатили: швачки Zara додавали до одягу повідомлення SOS

1.9т

Працівниці турецької компанії Bravo Tekstil виготовляли одяг для Zara, Mango та кількох інших відомих брендів, повідомляє УП з посиланням на ВВС.

"Я пошила цю річ для вас, але мені за неї не заплатили!" – такими були написи на бірках, які кравчині вкладали до кишень одягу, що продавався у Стамбулі.

Компанія Bravo Tekstil збанкрутувала у липні 2016 року. Її працівникам заборгували зарплату за три місяці та додаткову компенсацію за втрату робочого місця.

Швачка Філіз Тутья розповіла, що керівництво компанії зникло, тож у неї та її колег не було іншого виходу, крім як привернути увагу громадськості.

Їм це вдалося, оскільки користувачі соцмереж, які знайшли записки в одязі, започаткували флешмоб #BravoIscileriIcinAdalet (#СправедливістьДляПрацівниківBravo).

Онлайн-петицію, де небайдужі вимагають сплатити всі борги швачкам, підтримали понад 270 тисяч людей.

Zara, у свою чергу, заявила, що борги Bravo погашені, а для тих, кому досі потрібна фінансова допомога, діє фонд із 210 тисячами євро.

У профспілці компанії заявили, що фонд здатен покрити тільки 25% збитків, тож протести можуть тривати й далі.Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram