Директор команди українського ексчемпіона світу Олександра Усика Сергій Лапін прокоментував рішення боксера відмовитися від своїх титулів.
У коментарі ESPN Лапін зазначив, що "останній танець" із заяви Усика може означати виступ у США:
"Як спортивний директор Усика, можу сказати, що це рішення було ухвалено з огляду на майбутнє надважкої ваги. Олександр відмовився від титулів боксерських організацій, щоб дати Ентоні Джошуа можливість поборотися за них і об’єднати їх.
Метою Олександра завжди було завершити свою легендарну кар’єру останніми боями у Сполучених Штатах, де він хоче залишити останню главу своєї боксерської спадщини".
Лапін додав, що Усик вирішив зберегти свій титул The Ring, який вважається символом об’єднаного чемпіонства. 39-річний чемпіон також володів поясами WBC, WBA та IBF, а також другорядним IBO.
Читають зараз: «Атмосфера змінилася»: команду Усика залишили його тренер та менеджер.
