Українські військові продовжують знищувати російську піхоту як на підступах до Костянтинівки, так і безпосередньо в міській забудові. Окупантів фіксують у південній, центральній та західній частинах міста, де їх виявляють і ліквідовують.
Про це у вівторок, 23 червня, в етері Суспільне Студія повідомив тимчасовий виконувач обов’язків заступника командира 19 армійського корпусу Юрій Мадяр.
За його словами, у місті ще залишаються російські військові, яким вдалося просочитися в забудову, однак українські сили знають їхні позиції та знищують окупантів.
«Вони бігають, деморалізовані, але є ще ті, які намагаються відстрілюватися. Південь Костянтинівки — вже мінімум військовслужбовців противника, ми їх там зачистили. Зараз починаємо проводити деякі заходити для того, щоб знищити військовослужбовців противника в самій Костянтинівці — центральній та західній частині. Їх небагато, ми знаємо, де вони є», — зазначив він.
Мадяр також розповів, що російські сили продовжують тиснути на місто малими піхотними групами, іноді йдуть в поодинокі штурми. Водночас інтенсивність атак, за його словами, знизилася, і противник, ймовірно, перегруповується та змінює тактику.
«Противник зменшив свої наступальні дії, ми з ним поки нормально справляємося. Я думаю, вони десь перегруповуються і щось думають зробити інше, тому що у них не виходить те, що вони запланували», — сказав офіцер.
Він додав, що російські війська планували обійти Костянтинівку з різних напрямків і вийти на висоти, щоб перерізати логістику до Дружківки, Краматорська та Слов’янська, однак ці спроби наразі не мали успіху.
За словами Мадяра, російська армія зазнає значних втрат під час спроб просування.
«Раніше вони пробували проходити посадками, але всі їх ми перекрили нашими військовослужбовцями. Зараз вони взагалі намагаються перебігати полями, але їм це не вдається. Ми їх бачимо і вдало знищуємо. Втрати у них дуже високі. Недавно в нас була статистика: за день 53 військовослужбовці противника були знищені, а із нашої сторони — три втрати», — сказав офіцер.
Читають зараз: Костянтинівка фактично перебуває в "сірій зоні", яка більше не контролюється жодною зі сторін, - The Telegraph.
