» » » До вбивства Вороненкова кілери готувалися три місяці


До вбивства Вороненкова кілери готувалися три місяці

Зловмисники діяли не ховаючись
959
КИЕВ. 28-07-2017, 13:58. Вести-UA || Новости Украины | Новини України

До вбивства російського політика Дениса Вороненкова кілери готувалися три місяці. У поле зору правоохоронців ті кого пізніше назвуть організаторами вбивства Вороненкова, потрапляли не раз. Вони не ховаючись втілювали свій задум просто перед носом у силовиків.

Про це йдеться в розслідуванні телеканалу СТБ.

Журналісти зазначили, що зловмисники діяли не ховаючись.

"Самий центр Києва, кілера зафільмують дві камери. Дивний вибір для тих, хто планує вбивство, але квартиру вони також винайняли з відеоспостереженням. А ще імен не ховали. На свого паспорта офіційний договір уклав Ярослав Левенець, якого тепер називають організатором вбивства", - йдеться в сюжеті.

За 10 днів до вбивства на київському вокзалі у камері схову Левенця було виявлено револьвер, пістолет без номерів і пристрій для безшумної стрільби.

Левенець був доставлений у райвідділок, де розповів правоохоронцям, що зброю зберігав для самооборони. "На самих верхах" підстав для його затримання не побачать, як і того, що Левенець у цей час мав перебувати на Дніпропетровщині під домашнім арештом.

В день вбивства Вороненкова до правоохоронних органів надійде орієнтування на ймовірних спільників кілера. Того ж самого дня Левенець сам з’явився до поліції у справі щодо вилучення в нього зброї, проте знову не був затриманий.