23-06-2017, 14:51

Чи нададуть нам летальну зброю?

Путін розуміє лише мову сили
1.7т

Американська сторона дуже допомагала Україні і в порівнянні з нашим військовим бюджетом це була досить суттєва допомога. Але ці 350 млн дол., які виділяв Конгрес, більше стосувалися організації роботи американських інструкторів на Львівщині на Яворівському полігоні. Звісно, якби Україна могла висловлювати свої побажання, то нам би більше потрібне було б обладнання, летальна зброя і таке інше.

Але не надання Україні летального озброєння було політичним рішенням. Зараз це питання у США знову обговорюється. І до якого висновку там дійдуть – не можу сказати.

Нещодавно Україну відвідали чимало представників Вашингтону із Республіканської партії, деякі конгресмени. На певні зустрічі запрошували й мене. Так от, американську сторону цікавили всі аспекти надання Україні летальної зброї. Як вона має використовуватися, які плани в українського керівництва з цього приводу. В політичному плані їх більш за все цікавило чи не спровокує надання летальної зброї ще більше агресію з боку Росії.

Зрозуміло, що українська сторона переконує США, що ця зброя потрібна нашій армії, адже Путін розуміє лише мову сили. Якщо ЗСУ будуть володіти великою бойовою потужністю, то буде шанс, що запрацюють Мінські угоди і що нарешті може піти якийсь дипломатичний процес.

Джерело: Дмитрий Тымчук, obozrevatel.com


Читайте срочные новости в Telegram

Загрузка...