Главная новость
Статьи в фокусе

Якщо війська НАТО з'являться на Донбасі

5-06-2017, 15:28
Редактор: Илько Северин Илько Северин

Якщо війська НАТО з'являться на Донбасі
Росія застосує ядерну зброю...
38.5т

Російський депутат каже, що "Росія застосує ядерну зброю, якщо війська НАТО з'являться на Донбасі".

Якась неповна відповідь.

А якщо на Донбас прийде кіннота Рохан та гноми з сокирами, то що робитиме Росія? Ну, а що вони припасли на випадок нашестя на квітучий Донбас бойових магів, штурмовиків з "Зоряних війн", клонів та зомбі?

Треба все порахувати і розписати. Щоб всі знали. Заходять ельфи - застосуємо хімічну зброю. Зайдуть шаоліньські монахи - бактеріологічну.

А то якось нелогічно.

Де відповіді?

Бо всі ці варіанти - десь приблизно на одній ступені імовірності із появою "військ НАТО".

Правда, якщо б війська НАТО і справді вирішили рушити на квітучий Донбас, то вони навряд чи про це б оголошували.

Слава богу, завдяки Росії у них є універсальна формула-відповідь на всі питання: "ІХТАМНЄТ"

А всі ці озброєні люди - це місцеві страйкболісти, що грали у НАТО, і випадково у шахтах знайшли сучасну зброю, а поруч з териконами - найсучасніші танки, які хтось тут забув. А потім продовжили грати і так захопилися, що захопили Донецьк, Луганськ, Ростов і наближаються до Москви.

Але, повторюсь, ця блискуча "відмазка" не буде затребована. Як не прикро.

А я би на місці російського депутата ще б комусь пригрозив. Марсіанам, наприклад. ІБО!

Джерело: Петро Олещук, obozrevatel.com

Реклама

Читают сейчас: В НАТО назвали главную цель России в случае войны с Альянсом.

Почему вы можете доверять vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шума в Google News
Добавьте в источники для быстрого доступа и подпишитесь на ленту
Когда закончится война?
Реклама
Последние новости
Больше новостей
Реклама