Вибори 2019

» » » Гниючі щупальці диявола тримають в страху цілий український регіон
28-04-2018, 17:35

Гниючі щупальці диявола тримають в страху цілий український регіон

1.7т

Дивовижний гриб з червоними пелюстками, які роблять його схожим на морську зірку, відшукали любителі «тихого полювання» в лісопосадці біля Ужгорода, повыдомляє Новини Закарпаття.

Знахідку сфотографували і, як прийнято, виклали знімок в соцмережі. Користувачі відразу ж розпізнали заморський гриб, занесений до Червоної книги України. Правда, до цих пір невідомо, яким чином австралійський гриб потрапив сюди.

Зварити грибний суп з такої «квітки» не вийде. Гриб не отруйний, але має дуже неприємний запах гниючої плоті. Сморід – і захисний механізм, і приманка для комах, які переносять грибні спори.

Крім цього гриби містять багато вітамінів і мікроелементів: В (більше ніж в злаках), А, D, Е, нікотинову кислоту. У грибах перебувають 18 з 20 амінокислот-будівельників клітин, а також: Гриби — джерело рибофлавіну (В2), вітаміну, який пришвидшує ріст волосся і нігтів, знімає втомленість з очей.

Гриби містять селен, який є важливим антиоксидантом. Він дає захист клітинам організму від хвороб серця і деяких видів раку. Гриби багаті на залізо, яке регулює рівень гемоглобіну і насичення киснем червоних кров’яних клітин.

Нагадаємо, збирання грибів – це прекрасне заняття не тільки заради самої їжі, але і просто для відпочинку. Але, останнім часом з’явилося досить багато новин про те, що люди отруїлися грибами. Тому ми вирішили розповісти вам, які гриби найнебезпечніші в Україні, щоб ваш відпочинок не закінчився на лікарняному ліжку.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram