» » » На Черкащині СБУ затримала російського агента
15-12-2017, 16:22

На Черкащині СБУ затримала російського агента

Вербував найманців для участі у бойових діях на боці "Д/ЛНР"
567

Співробітники СБУ затримали на Черкащині агента Служби зовнішньої розвідки Російської Федерації.

Про це інформує прес-служба Управління СБУ у Черкаській області.

Уродженець Самари РФ, який тривалий час проживав на території Черкаської області та отримав українське громадянство, був завербований ще у 1996 році Службою зовнішньої розвідки РФ. З початком російської агресії куратори поставили агенту завдання стати учасником громадсько-політичних структур патріотичного спрямування.

Співробітники СБ України задокументували, що зловмисник здійснював підривну діяльність у Києві та Черкаському регіоні. Отриману інформацію агент передавав російським спецслужбам. З початком бойових дій на сході України він також вербував найманців для участі у бойових діях на боці терористичних організацій "Д/ЛНР".

Працівники контррозвідки СБУ затримали агента під час спецоперації. При обшуку за місцем проживання чоловіка правоохоронці виявили мобільні пристрої з контактами кураторів та комп’ютерну техніку з доказами передачі інформації спецслужбам РФ. Затриманому оголошено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram