» » » Продається цнота – недорого: ще дві студентки продають свою невинність
12-11-2017, 10:57

Продається цнота – недорого: ще дві студентки продають свою невинність

8.4т

Двоє студенток з Нідерландів, 18-річна Лола і 20-річна Моніка, вирішили не тільки розпрощатися зі своєю цнотою, а й добре заробити на цьому.

Правда, з ціною дівчата явно продешевили - за кожну з них призначена ставка в 20 тис. євро, при тому, що нещодавно 26-річна жителька Лондона продавала свою невинність мінімум за 100 тис. євро, сподіваючись надалі підняти ціну до декількох мільйонів, пише .

Своє рішення дівчата пояснили, як і всі інші, хто представлений на сайті ескорт-агентства Cinderella Escorts, - гроші необхідні на навчання і для погашення боргів.

Моніка зізнається: «Мені подобається, що ми живемо в час, коли кожен має право розпоряджатися своїм тілом так, як йому завгодно. Для мене важливо відчувати, що саме я керую собою».

Лола ж каже: «Як багато дівчат залишаються з людиною, з якою у них був перший секс? Мало! Тому я краще зроблю так, і не тільки заради вигоди, а й щоб моє серце ніхто не міг поранити».

Невинність дівчат перевірена ескорт-агентством. Якщо ставка покупця обійде всі інші, то він повинен внести 10% депозиту, а також прилетіти для першої зустрічі в Німеччину.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram