» » » Пив каву з дружиною Порошенка і опинився на вулиці: що сталося з відомим волонтером
3-11-2017, 17:50

Пив каву з дружиною Порошенка і опинився на вулиці: що сталося з відомим волонтером

Допомоги переселенець так і не дочекався
1.4т

Стало відомо, як живе відомий волонтер з ДЦП Роман Кисляк, який ще рік тому пив каву з першою леді країни Мариною Порошенко.

Відзначимо, що Кисляк переселенець з Донбасу, родом з міста Макіївка, передає politeka.net.

Після початку російської окупації сходу України, Кисляк на своїй власній машині перевозив з охопленого війною Донбасу в інші області та міста України жителів фронтових місць.

Кисляк не раз піддавав своє життя загрозі та навіть був захоплений терористами.

У 2016 році історія Романа Кисляка облетіла всю країну, адже тоді перша леді країни Марина Порошенко запустила піар-кампанію в соцмережах з хештегом # накавуздругом.

Дружина президента України зустрічалася з переселенцем з Донбасу. Однак після того, як Роман перебрався зі Львова (туди він переїхав і заробляв таксистом) до Києва, він не міг знайти роботу.

Роман виявився в безвихідній ситуації оскільки продав свою машину, а в служби таксі його не беруть через інвалідність.

Пам’ятаючи про дружню зустріч з дружиною президента, переселенець багаторазово протягом півроку звертався до Фонду Марини Порошенко, просячи допомоги в працевлаштуванні.

«Роман не просив грошей або житла, він просто просив допомогти знайти йому роботу, через те, що залишився без пенсії та соціальних виплат», – написали друзі Романа у відкритому зверненні до Марини Порошенко. Але допомоги від першої леді країни переселенець так і не дочекався.

Доведений до відчаю, він хотів повернутися назад додому в окуповану Макіївку, де залишилися хворі батьки. Але після того, як про Романа і його волонтерство дізналася вся Україна, він виявився в «чорних списках» «ДНР». При спробі в’їхати на окуповану територію, його побили на сепаратистському блокпосту і пригрозили вбити, якщо ще раз його побачать.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram