Главная новость
Статьи в фокусе

Чверть українців були змушені давати хабарі - опитування

31-10-2017, 17:39
Редактор: Илько Северин Илько Северин

Чверть українців були змушені давати хабарі - опитування
Більшість платила представникам медичних установ
1.8т
Протягом останнього року 25% громадян України, які взяли участь в опитуванні, змушені були давати хабарі.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного фондом "Демократичні ініціативи" та фірмою "Юкрейніан соціолоджі сервіс", передає pravda.com.ua.

При цьому більшість респондентів, які зізналися в передачі грошей, - 46% - заявили, що платили представникам медичних установ.

32% опитаних давали хабарі у навчальних закладах. Ще 14% несли гроші до місцевих органів влади

9%, згідно з опитуванням, давали хабарі патрульним поліцейським.

Усього було опитано 2000 представників дорослого населення України. Опитування здійснено за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чехії.


Реклама

Читают сейчас: Уходят в СОЧ еще на этапе БОВП: офицер рассказала, что не так с подготовкой бойцов.

Почему вы можете доверять vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шума в Google News
Добавьте в источники для быстрого доступа и подпишитесь на ленту
Когда закончится война?
Реклама
Последние новости
Больше новостей
Реклама