» » » На вотчині Гройсмана солдати і військова техніка
15-10-2017, 10:24

На вотчині Гройсмана солдати і військова техніка

811

Фестиваль історичної реконструкції пройшов у Вінниці

В рамках заходів до Дня захисника України, другий рік поспіль у Вінниці 14 жовтня проходить всеукраїнський фестиваль військово-історичної реконструкції “Вінниця – столиця УНР”, пише Politeka.

Це один з найбільших фестивалів, реконструкцій в Україні – в місто з’їхалося більше сотні реконструкторів. Про це повідомляє прес-служба Вінницької міської ради.

“Наш фестиваль” Вінниця – столиця УНР “стає традиційним. Це радує тих, хто любить нашу історію і вивчає її. Я дякую вінницькому міському голові Сергію Моргунову і міській раді за підтримку. Сто років тому ми мали держава і, на жаль, ми її втратили. Пам’ять про нього у всеукраїнському контексті дуже важлива “, – каже директор” Центру історії Вінниці “Олександр Федоришин.


Після відкриття пам’ятника головному отаману військ УНР і Главі Директорії Симону Петлюрі колона реконструкторів в уніформі рушила урочистою ходою через площу Шевченка і центральній вулиці міста Соборної до Європейської площі. Саме тут відбулася військово-історична реконструкція вуличного бою Армії Української Народної Республіки та Галицької Армії проти більшовицьких та білогвардійських підрозділів.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram