Головна новина
Статті у фокусі

Київ повертається до стабілізаційних графіків відключень світла

Тепла погода та зменшення споживання промисловістю дозволили на свята мінімально обмежувати електроенергію
3-01-2023, 17:48
Редактор: Лілія Тунська Лілія Тунська

Київ повертається до стабілізаційних графіків відключень світла
2.3т

Сьогодні з 14:00 Київ повертається до стабілізаційних графіків відключень електроенергії.

Як повідомляє ДТЕК, тепла погода та зменшення споживання промисловістю дозволили на свята мінімально обмежувати електроенергію для киян, проте економіка повинна працювати й споживання промисловістю зростає.

"Відповідно збільшується навантаження на енергосистему. Тому сьогодні з 14:00 у Києві знову починають діяти стабілізаційні графіки відключень для уникнення аварій в енергосистемі", - йдеться у повідомленні.

Реклама

Читають зараз: У Києві запровадили тимчасові графіки відключення електроенергії.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама