Головна новина
Статті у фокусі

Окупанти намагаються захопити два селища на Харківщині — DeepState

Окупанти продовжують наступати на Куп’янському напрямку
4-03-2025, 21:33
Редактор: Оксана Лінська Оксана Лінська

Окупанти намагаються захопити два селища на Харківщині — DeepState
2.1т

Співзасновник аналітичного проєкту Deepstate Руслан Микула зазначив, що російські окупаційні війська прагнуть повністю захопити селища Дворічна та Фиголівка в Харківській області.

"Вони намагаються дозачистити Дворічну та зачистити Фиголівку", - сказав він у коментарі "Суспільному".

За його словами, на цьому відрізку фронту Росія вже сконцентровала значну кількість живої сили.

Командир 429-го окремого полку безпілотних систем "Ахіллес" Юрій Федоренко наголосив, що достатньо складною є ситуація у районах Новомлинська та Дворічної. На цьому напрямку війська РФ намагаються розширити свій правобережний плацдарм біля річки Оскіл.

Начальник Куп'янської міської військової адміністрації Андрій Беседін повідомив, що загарбники дуже близько по всій лінії фронту до Куп'янська.

Реклама

Читають зараз: Росіяни фактично повністю окупували три міста на сході та півдні — DeepState.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама