Головна новина
Статті у фокусі

У МЗС РФ анонсували нову зустріч із представниками США

За словами Сергія Рябкова, зустріч відбудеться протягом найближчих двох тижнів
23-02-2025, 11:11
Редактор: Артем Шах Артем Шах

У МЗС РФ анонсували нову зустріч із представниками США
1.8т

Високопоставлені чиновники з держдепартаменту США та російського МЗС проведуть нову зустріч наприкінці лютого або на початку березня, заявив заступник голови МЗС РФ Сергій Рябков, пише NV.

«Принципова домовленість про проведення відповідних комплексних консультацій для системного та детального відпрацювання всього блоку так званих подразників є. Необхідно отримати інформацію, хто виступатиме як наш співрозмовник з американської сторони на цьому рівні», — заявив Рябков в інтерв'ю російському пропагандистському агентству РИА Новости.

Він сказав, що представники РФ підтвердили представникам США «готовність запустити цю роботу якнайшвидше».

«Є також розуміння, що передуватиме раундe на рівні заступників консультаційний контакт директорів відповідних департаментів. І їхня зустріч може відбутися в діапазоні найближчих двох тижнів», — стверджує російський чиновник.

За словами Рябкова, зустріч відбудеться у третій країні, конкретне місце наразі обговорюється.

Реклама

Читають зараз: У команді суперника Орбана пообіцяли розслідування зв’язків Сійярто з РФ.

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Google News
Читайте без шуму в Google News
Додайте у джерела для швидкого доступу та підпишіться на стрічку
Коли закінчиться війна?
Реклама
Останні новини
Більше новин
Реклама