"Танці з зірками": стало відомо, яка пара покинула проект

4-09-2017, 13:24 / Северин Илькив, Вести-UA.net
Хто з зірок першим покинув паркет
5.2т

Вчора відбувся другий прямий ефір проекту "Танці з зірками".

Під час першого випуску жодна пара не покинула проект, але в новому випуску суддівська трійка Влад Яма, Катерина Кухар і MONATIK разом з глядачами вирішили, хто з зірок першим покинув паркет, передає Ukr.Media.

Шоу відкрили професійні танцюристи нового сезону шоу "Танці з зірками" запальною постановкою під всесвітньо відомий хіт "Despacito" групи "Luis Fonsi". Також в ефірі легендарного шоу заспівала відома співачка і тренер шоу Голос країни-7 Джамала з піснею "I believe in you".

Вчора учасники шоу "Танці з зірками" на головному майданчику країни підкорювали стилі, в яких ніколи ще не танцювали. Так, яскрава співачка Оля Полякова та її партнер Степан Мисюрка танцювали повільний вальс. Як для Олі, так і Степана це був перший вальс в житті. Дивно, у той час як Полякова пошкодила свого партнера на репетиції, пара продовжує тренуватися.

Співачка Наталя Могилевська вразила публіку непередбачуваною відвертою постановкою "фрістайл" під сингл американського репера 50 Cent "Candy Shop". Артистка розповіла, що її партнер справжній мачо: Ігор їздить на червоній машині і любить мотоцикли, знімається в кіно, і при цьому викладає танці престарілим парам.

"Канал довго не міг знайти мені партнера. Здавалося, замінити Влада Яму просто неможливо. Кастинги тривали майже до першого прямого ефіру. Зрештою, я зупинилася на трьох Игорях. В кожному з них я бачила сильні сторони: один - прекрасний педагог, інший - пристрасний танцівник, третій - приголомшливий актор, танцівник, але не бальник. У кожному мене щось насторожувало. Ми з Владом були такою яскравою парою. Його полюбила вся країна. Я розуміла, що мій новий партнер повинен бути особливим. І коли Кузьменко увійшов, я відразу зрозуміла - це він. І як ви думаєте, виявилося, що його звуть? Теж Ігор", - розповіла Наталя.

У свою чергу, Надя Дорофєєва та Євген Кот показали публіці страсну румбу з відвертими танцювальними елементами на пілоні:

"Я ніколи б не подумала, що стиль танцю, який ми будемо танцювати в це неділю, такий важкий. Чому все так легко виглядає, а на практиці - жах", - підписала фотографію Дорофєєва.

Ведучий тревел шоу "Світ навиворіт" Дмитро Комаров після критики суворих суддів шоу "Танці з зірками" розповів, що наполегливо готується весь тиждень, щоб вже цієї неділі показати хороший результат:

"Я почав з нуля, 34 роки, експрес-ритмі, насилу відриваючи кілька годин в день від основної роботи журналіста. Чудес не буває. Чарівних таблеток теж. Не можна за тиждень стати культуристом або плавцем. Важливі тренування, кількість повторень і час", - підписав одну зі своїх фотографій в соціальних мережах мандрівник.

За результатами суддівського та глядацького голосування, найменше балів набрали дві пари – Наталії Холоденко та Віталія Загоруйка, а також Олександра Скічка і Анни Паламарчук.

Останніми на результат голосування впливали судді. Так, MONATIK віддав голос Олександра Скічка, Катерина Кухар – Наталія Холоденко, а Влад Яма – також Наталія Холоденко. Завдяки голосам журі у наступному, третьому прямому ефірі, у проекті станцює пара Наталії Холоденко і Віталія Загоруйко.


Ты еще не подписан на Telegram? Быстро жми!

Читайте Вести-UA.net в Google News