Новости Украины || Вести-UA

» » » Арестович: ніякі три армії Росія не розгорне на кордоні з Україною
24-08-2018, 16:46

Арестович: ніякі три армії Росія не розгорне на кордоні з Україною

2.4т

Всім арміям світу дуже важко забезпечити повний бажаний комплект сил і засобів, і російська армія в цьому не виняток. Коли деякі ЗМІ сіяли паніку і писали про те, що ось-ось Російська Федерація розмістить фактично на україно-російському кодоні три танкові армії, то спершу переповнювало почуття суму, а потім просто ставало дещо смішно за нашу журналістику.

Справа в тому, що навіть, якщо дуже Путіну захотілось дійсно окупувати Україну військовим шляхом, то ніяких трьох танкових армій він не назбирав би, більше того, він би і однієї не назбирав. Як таку думку в інтерв'ю Апострофу висловив військовий експерт Олексій Арестович.

Він зазначає, наприклад, російському контрактникові, у якого ще все життя попереду в 20 років, платять 1 тисячу доларів. Ми може спрогнозувати, що він з цією тисячею вирушить або на Кавказ, або в Сирію, або на український Донбас, що буде далі з ним – цілком невідомо. В той же час, якщо цей умовний контрактник з головою, то він закінчить якість курси з інформатики і буде отримувати 1-2 тисячі доларів і жити собі мирним життям на мирній території.

Олексій Арестович визнав, що є проблема недобору військових і в Україні, але вона не більша, ніж в Росії. Вся суть в тому, що соціосистема в цілому не може виконати такі ось побажання по комплектації особового складу в армії.


Читайте срочные новости в Telegram
Загрузка...