» » » Близько 200 учасників Школи Патріотів отримали шанс увійти до складу майбутньої партії державотворців єдиної України
15-05-2014, 16:32

Близько 200 учасників Школи Патріотів отримали шанс увійти до складу майбутньої партії державотворців єдиної України

1.3т

Кандидат у Президенти України Ольга Богомолець оголосила попередні підсумки Школи Патріотів «Нові лідери єдиної країни», метою якої був пошук нових українських лідерів — молодих, порядних, патріотичних. Ці люди стануть основою позитивних перетворень у державі, заявила вона під час прес-конференції інтернет-видання «Обозреватель». Про це Новинам України Вісті-UA повідомили в прес-службі Ольги Богомолець.

Унікальний захід  Школа патріотів «Нові лідери єдиної країни» пройшов 11 травня. Того дня, коли в самопроголошеній Донецькій Народній Республіці  проводився референдум, який мав за мету розколоти Україну,  понад 1200 молодих лідерів, що представляли всі регіони держави, працювали над створенням нової України: протягом одного дня з ранку до вечора інтенсивно й натхненно опановували навички соціальної комунікації та спільної дії.

«Нашим завданням було й залишається об’єднати громаду навколо державотворення, творення партії, творення лідерів, – зазначила Ольга Богомолець. –  Об’єднання громади – це і є процес виходу з кризи. Нам сьогодні треба припинити говорити про те, як усе погано в державі, нам потрібно шукати шляхи виходу з ситуації. Ми пропонуємо ці шляхи, власним прикладом показуємо, як треба робити, щоб було добре».

Кандидат у Президенти назвала цінності, які поділяє абсолютна більшість учасників: так, на першому місці – сім’я, на наступних позиціях - розвиток, свобода, самореалізація, гідність і мир. Богомолець підкреслила,  що серед майбутніх лідерів України чоловіки та жінки представлені приблизно порівну. У заході взяли участь 56% чоловіків і 44% жінок, вищу освіту мають  90% і 25% – дві або більше вищих освіти. Майже всі володіють як українською, так і російською мовами, трохи більше за третину вільно розмовляють англійською.

Володимир Тарасов, засновник відомої Талліннської бізнес-школи пояснив обраний віковий ценз тим, що люди від сорока років та старші «переломлені 90-ми роками» і тоді переорієнтувалися з громадського напрямку, зосередившись на сім’ях, бо закарбували в пам’яті, що держава не захищає їх. «Звісно, є й ті, з ким такого переламу не сталося», - додав пан Тарасов.

З учасників заходу  «Школа Патріотів» організатори відібрали 53 найталановитіших лідерів, та 142 людини, що виявили великий хист і здібності. Усім їм, за словами Тарасова, розіслані  «домашні завдання», робота триває. Крім того, всі учасники  одержали запрошення взяти участь у вебінарі, який відбудеться сьогодні ввечері, та рік безкоштовної підписки на новини і  матеріали Талліннської школи бізнесу. 

Підбиваючи підсумки першого заняття «Школи Патріотів», Ольга Богомолець сказала, що процес державотворення не повинен припинятися незважаючи ні на що, бо тільки конструктивною працею можна спинити кризу в суспільстві, і тільки нові обличчя, тільки чесні, високоморальні, патріотичні та віддані своїй країні люди зможуть зробити Україну такою державою, якою її  громадяни будуть пишатись, а іноземці – захоплюватись.

«Я хочу подякувати тим українським патріотам, котрі розуміють, що єдиний шлях зупинити деструктивні процеси – це дати можливість новим, талановитим, справедливим та чесним людям об’єднатися й творити нову Україну – своїм прикладом», - на завершення сказала кандидат у Президенти України Ольга Богомолець.  


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram