» » » О.Богомолець оголосить результати відбору нових державотворців у Школі Патріотів "Нові лідери єдиної країни"
14-05-2014, 14:18

О.Богомолець оголосить результати відбору нових державотворців у Школі Патріотів "Нові лідери єдиної країни"

Ольга Богомолець проведе прес-конференцію на тему: «Підсумки найбільшого круглого столу за участі громадських лідерів усіх регіонів України». Прес-конференція відбудеться 15 травня об 11:00 у приміщенні прес-центру інтернет-видання «Обозреватель». Про це Новинам України Вісті-UA повідомили в прес-службі Ольги Богомолець.

В прес-конференції братимуть участь кандидат у Президенти України Ольга Богомолець та засновник Талліннської школи менеджерів Володимир Тарасов. 

Тема прес-конференції – підсумки проведеного 11 травня заходу Школа патріотів: «Нові лідери єдиної країни», на якому понад 1200 громадських лідерів з усіх регіонів працювали над створенням спільного бачення майбутнього України,  опановували комунікаційні та організаційні навички під керівництвом досвідченого спеціаліста з підготовки лідерів Володимира Тарасова. 

Мета Школи патріотів – привести до влади нову генерацію молодих професіоналів, патріотів, які стануть справжніми державотворцями і перетворять Україну на сильну, енергетично та економічно незалежну, здорову й розвинену державу. Саме з цих людей буде сформовано кістяк політичної партії, що піде на вибори до Верховної Ради. 

Інформація для ЗМІ: 

Адреса редакції: м. Київ, вул. Дмитрівська, 44-а

Реєстрація журналістів – на місці за редакційними посвідченнями.


Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram