Новости Украины || Вести-UA

» » » Відмовити президент США не міг

21-06-2017, 12:04

Відмовити президент США не міг

Краще пізно ніж ніколи!
1.4т

Не буду вдаватися в глибокі роздуми (текст на предмет американсько-українських стосунків буде окремо), втім хочу зазначити сам позитивний факт зустрічі, яку дуже важливо було провести саме до комуніке Трампа із Путіним на полях Самміту НАТО вже наступного місяця.

Дана зустріч в Білому Домі носила швидше іміджевий, ніж практичний характер, оскільки особисто Трамп дуже далекий від подій не тільки в Україні, але й ЄС. Це як раз той випадок, коли більш важливим є "що", а не "як". Втім відмовити президент США не міг, оскільки це би ще більше компрометувало його у зв'язках та гри на користь РФ.

Зараз потрібно акцентувати основну увагу саме на роботі із командою Трампа, де чудово усвідомлюють загрозу із боку РФ та намагаються всіма силами цій загрозі протидіяти. Важливо, аби ця протидія відбувалася не без участі України як стратегічного партнера США та незалежного гравця в глобальній політиці.

Від себе нагадаю лише вислів Тіллерсона "Немає сенсу боротися за тіло Донбасу, втрачаючи душу через корупцію". Раджу аби Порошенко постійно тримав дану фразу в голові, особливо під час нинішньного візиту до Вашингтона.

Вітаю всіх, хто приклав зусилля для організації цієї історичної події.

Джерело: Николай Воробьев, obozrevatel.com


Читайте срочные новости в Telegram